Rippikoulu on puolen vuoden mittainen tutustuminen seurakuntaan ja kristilliseen uskoon. Usein rippikoulu käydään sinä vuonna, kun nuori täyttää 15 vuotta. Rippikoulun voi käydä myös aikuisena.

Rippikoulu edeltää rippijuhlia

Uutislistaukseen

EELK-d vaatlev konverentsisari “Kas kirik ilma rahvata või rahvas ilma kirikuta?”

7.10.2021 13.40

Kutse EELK teemalisele loengusarjale

EELK-d vaatlev, analüüsiv ja tutvustav konverentsisari “Kas kirik ilma rahvata või rahvas ilma kirikuta?” ootab huvilisi Rootsi-Mihkli konverentsikeskusesse (Rüütli 9, Tallinn) juba oktoobri keskpaigast. Sarja esimene loeng on kolmapäeval, 13. oktoobril kell 19.00.

Rootsi-Mihkli konverentsikeskus pakub koguduste leerilastele, koguduseliikmetele ja töötegijatele võimalust osa saada kaheaastasest 12 loenguga konverentsist, mis soovib anda võimalikult mitmekülgse pildi EELK kui organisatsiooni hetkeolukorrast Eestis, meie lähinaabruses ja laias maailmas üldisemalt. Eesmärk on enda ja teiste kogemustest õppides olla kirikuna jätkusuutlik. Loengud toimuvad Tallinna Rootsi-Mihkli kirikus (Rüütli 9, Tallinn) ja neil osalemine on tasuta. Kohapeal on võimalik teha Rootsi-Mihkli kogudusele annetus.

Esimene ettekandesari - Meie kogemus (sügis 2021)

vaatleb luterliku kirikut seest- ja väljastpoolt EELK-d.

Lektorid on Ago LilleorgRingo RingveeUrmas Viilma ja mitmed teised. Toimub EKN liikmeskirikute esindajate paneelvestlus.

13. okt - Ago Lilleorg - Kuidas kasvatada kogudusi

27. okt - Ringo Ringvee – „EELK hetkeseis - arvud ja emotsioonid”

10. nov - EKN esindajad – „EELK teiste meelest“ Paneeli juhib Ago Lilleorg

24. nov – „EELK meie meelest” Urmas Viilma